logo WESTATRE - Gotowe domy modułowe jakości premium

O NAS

O NAS

Jako zespół inżynierów i projektantów posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych projektów. Obserwując stale zmieniające się oczekiwania klientów zdecydowaliśmy się przygotować ofertę gotowych domów modułowych. Stawiamy na dialog z inwestorem i otoczeniem, a także nowoczesne technologie i innowacyjne, ekologiczne rozwiązania.

NASZA WIZJA

Chcemy zmienić przekonanie wśród Inwestorów, że budowa domu to złożony i przed wszystkim stresujący proces, który nie rzadko odbiera całą radość z tworzenia swojego wymarzonego miejsca wypoczynku. Wizją naszej firmy jest zmiana sposobu projektowania, realizacji oraz sprzedaży domów modułowych. Dajemy naszym Klientom gwarancję stałej ceny, jakości i terminu dostawy wyprodukowanego domu.

OFERTA

Oferujemy Ci dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej. Prezentowane domy złożone są z modułów, które w stanie wykończonym dostarczymy na Twoją działkę. Prezentowane ceny obejmują budynek z wykończoną elewacją , stolarką PCV oraz wykończeniem wewnątrz płytą gipsowo-włóknową. Jeśli jesteś zainteresowany jednym z naszych domów prosimy o kontakt – prześlemy zwrotnie szczegółową specyfikację wybranego projektu oraz możliwości wyboru dodatkowych pakietów wyposażenia.

TECHNOLOGIA

Domy prefabrykowane o konstrukcji drewnianej to produkty wysokiej jakości - trwałe, wygodne i wykonane zgodnie zamówieniem. Nasze domy modułowe oparte są na konstrukcji szkieletowej wykonanej z drewnianych belek dwuteowych Steico. Izolacja termiczna grubości 20cm sprawia, że budynek jest energooszczędny i spełnia wszystkie aktualne stawiane wymagania. Każdy z naszych projektów podzielony jest na parę modułów i może zostać dostarczony na Twoją działkę również w stanie wykończonym. Po stronie klienta pozostaje wykonanie fundamentów - punktów podparcia wskazanych w projekcie.

realizacja