logo WESTATRE - Gotowe domy modułowe jakości premium

Projekty do 35m2

Domy modułowe całoroczne — projekty

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy projekty domów modułowych energooszczędnych o różnym przeznaczeniu. Znajdziesz tu pomysły na dom modułowy jednorodzinny, i wypoczynkowy (całoroczny). Każdy z nich możemy dopasować do indywidualnych preferencji Inwestora, dlatego z usług WESTATRE korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również właściciele ośrodków wczasowych. Wiele dostępnych schematów przystosowaliśmy do możliwości postawienia domu bez pozwolenia na budowę.

Dom modułowy — energooszczędny i nowoczesny

Projekty, którymi dysponujemy, łączą w sobie nowoczesny, oryginalny design z wyjątkową funkcjonalnością. Do wytwarzania poszczególnych elementów konstrukcji używamy — oprócz wysokogatunkowego drewna — trwałych materiałów termoizolacyjnych. Dzięki temu każdy z domów jest nie tylko energooszczędny, ale również (przy zastosowaniu odpowiednich technologii i na życzenie Inwestora) pasywny. To doskonałe połączenie wygodnych przestrzeni z ekonomicznym i ekologicznym zarządzaniem energią. Każda z konstrukcji modułowych może być dopasowana do wymagań i wizji Klienta — dotyczy to zarówno ilości, jak i funkcjonalności pomieszczeń.

Dom modułowy typu stodoła i wiele innych

Nowoczesny wygląd fasady budynku to jeden z atutów naszych projektów. Wśród nich znajdziesz domy w ciekawym, pożądanym przez Klientów na całym świecie, stylu stodoły, a także proste konstrukcje geometryczne nawiązujące kształtem do budynków kontenerowych. Każdy dom modułowy z oferty WESTATRE charakteryzują duże przeszklenia, gwarantujące doświetlenie wszystkich pomieszczeń oraz przykuwający wzrok design zgodny z najnowszymi trendami. Taki typ oszklenia inwestycji pozwala na wykonanie dodatkowych tarasów wedle życzenia Zleceniodawcy.

Oprócz gotowych projektów realizujemy także pomysły własne naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dom postawiony z naszą pomocą, spełnił wszystkie oczekiwania Kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu!

 

  • Wszystkie
  • do 35m2

GRAN

Dom modułowy o zwartej bryle z dachem dwuspadowym. Duże przeszklenie w fasadzie szczytowej wprowadza przestrzeń…
Zobacz więcej

FURU

Dom modułowy złożony z dwóch brył w kształcie litery L z dachem płaskim. Układ budynku…
Zobacz więcej

SKOG

Kompaktowy dom, któremu nie można odmówić uroku. Został stworzony w odpowiedzi na potrzebę Klientów poszukujących…
Zobacz więcej

LERK

Dom modułowy o bardzo nowoczesnej bryle, złożony z dwóch bliźniaczych brył pokrytych dwuspadowymi dachami. Przesunięcie…
Zobacz więcej