logo WESTATRE - Gotowe domy modułowe jakości premium

Projekty do 70m2

Domy modułowe całoroczne — projekty

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy projekty domów modułowych energooszczędnych o różnym przeznaczeniu. Znajdziesz tu pomysły na dom modułowy jednorodzinny, i wypoczynkowy (całoroczny). Każdy z nich możemy dopasować do indywidualnych preferencji Inwestora, dlatego z usług WESTATRE korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również właściciele ośrodków wczasowych. Wiele dostępnych schematów przystosowaliśmy do możliwości postawienia domu bez pozwolenia na budowę.

Dom modułowy — energooszczędny i nowoczesny

Projekty, którymi dysponujemy, łączą w sobie nowoczesny, oryginalny design z wyjątkową funkcjonalnością. Do wytwarzania poszczególnych elementów konstrukcji używamy — oprócz wysokogatunkowego drewna — trwałych materiałów termoizolacyjnych. Dzięki temu każdy z domów jest nie tylko energooszczędny, ale również (przy zastosowaniu odpowiednich technologii i na życzenie Inwestora) pasywny. To doskonałe połączenie wygodnych przestrzeni z ekonomicznym i ekologicznym zarządzaniem energią. Każda z konstrukcji modułowych może być dopasowana do wymagań i wizji Klienta — dotyczy to zarówno ilości, jak i funkcjonalności pomieszczeń.

Dom modułowy typu stodoła i wiele innych

Nowoczesny wygląd fasady budynku to jeden z atutów naszych projektów. Wśród nich znajdziesz domy w ciekawym, pożądanym przez Klientów na całym świecie, stylu stodoły, a także proste konstrukcje geometryczne nawiązujące kształtem do budynków kontenerowych. Każdy dom modułowy z oferty WESTATRE charakteryzują duże przeszklenia, gwarantujące doświetlenie wszystkich pomieszczeń oraz przykuwający wzrok design zgodny z najnowszymi trendami. Taki typ oszklenia inwestycji pozwala na wykonanie dodatkowych tarasów wedle życzenia Zleceniodawcy.

Oprócz gotowych projektów realizujemy także pomysły własne naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dom postawiony z naszą pomocą, spełnił wszystkie oczekiwania Kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu!

 

  • Wszystkie
  • do 70m2

UTEN

Ten niewielki lecz przestronny dom o nowoczesnej architekturze doskonale sprawdzi się jako miejsce wakacyjnego wypoczynku…
Zobacz więcej

ASKE

Dom modułowy ASKE łączy w sobie elementy najmodniejszego designu z wygodą użytkowania. Charakterystyczne przesunięcie modułów…
Zobacz więcej